Jan LInders fonds "Goede Doel"

Categorie: Actueel
Geschreven: 15 januari 2019

Jan Linders Fonds ‘Goede Doel’ grote meevaller voor KBO Velden

Door de directie en de supermarktmanager Dirk van Jan Linders (Velden) is de KBO Velden in het afgelopen jaar uitgekozen voor het fonds Goede Doel. Diverse acties zijn in 2018 voor dit ‘Goede Doel gehouden. Ik noem onder andere: Kienen, emballage, Paasactie, verkoop asperges, Braderie met rad van fortuin en de Toneel- Sinterklaas- en Kerstmiddagen  met extra activiteiten.

Bij de diverse activiteiten waren steeds de supermarktmanager van Jan Linders, een afvaardiging van ons bestuur en vele vrijwilligers van onze vereniging betrokken. Deze samenwerking heeft uiteindelijk het mooie eindbedrag van €3.339 opgeleverd. Op donderdag 10 januari 2019 heeft de supermarktmanager een voucher met dit bedrag uitgereikt aan het bestuur van de KBO Velden.(zie foto) Na aftrek van een paar honderd euro die de KBO zelf heeft ingezet blijft er een prachtig bedrag over dat ingezet kan worden voor extra activiteiten voor (eenzame)  ouderen van onze afdeling. Op het eind van deze actie wil ik mede namens het bestuur van onze KBO de directie en de supermarktmanager van Jan Linders, de afgevaardigde van het bestuur en de vele vrijwilligers  van de KBO van harte bedanken voor het extra werk dat zij hebben gedaan om deze actie te laten slagen.

 

                                               ‘Samen kunnen we meer,

                                               Dat zie je maar weer’

 

Ger van Rensch

 

Zoeken