Aftrapbijeenkomst Risk Factory

Categorie: Actueel
Geschreven: 14 november 2019

Aftrapbijeenkomst Risk Factory

De diverse KBO afdelingen hebben in september 2019 van de Veiligheidsregio Limburg-Noord en de KBO Limburg een vooraankondiging ontvangen over de aftrapbijeenkomst van de Risk Factory. Een afvaardiging van maximaal 2 personen per afdeling kan deze bijeenkomst bijwonen. Namens het bestuur van de KBO Velden hebben Ger Peeters en Ger van Rensch op woensdag 6 november 2019 aan deze bijeenkomst deelgenomen.

 

De Risk Factory is een informatie- en doe centrum, opgezet door de Veiligheidsregio Limburg-Noord in de voormalige Brandweerkazerne aan de Nijmeegseweg in Venlo, waarbij veiligheid en gezondheid centraal staan.. Het belevingscentrum  omvat diverse nagebouwde kamers en ruimten waar diverse situaties zichtbaar zijn die gevaar opleveren. De mensen die in groepen worden verdeeld kunnen en mogen ter plaatse beoordelen wat eigenlijk anders zou moeten en krijgen tekst en uitleg van een deskundige vrijwilliger van Veiligheidsregio Limburg- Noord.. Algemene indruk van de diverse aanwezigen na het bezoek aan het belevingscentrum is positief, heel leerzaam en meer dan de moeite waard. In  de loop van 2020 krijgen alle KBO afdelingen in de  regio de mogelijkheid om een bijeenkomst van Risk Factory te volgen. De KBO afdelingen kunnen zich voor een van de bijeenkomsten  op  een woensdag- of donderdagmiddag inschrijven.  In ons bestuur wordt besproken hoe en wanneer een en ander voor onze afdeling in 2020 wordt georganiseerd.

We houden u op de hoogte.

 

Bestuur  KBO Velden

 

Zoeken